Natáčanie videoklipov pre TV Senzi, Tesáre a iné miesta, 14.6.2014
Po niečo vyše roku sme opäť dostali ponuku (tentokrát od TV Senzi) sa ako hudobná skupina viac zviditeľniť a prísť si natočiť nejaké tie hudobné klipy :-). Z tohto natáčania vznikli hudobné videá ako: "Cukor jedla", "Nedala mi milá spať", "Krásné je žít", "Otecko náš", "Severní pól" a ďalšie. Dodnes sa mnohé stále objavujú vo vysielaní TV Senzi.
Prvé akcie a iné...
Koho zaujíma, ako to vyzeralo zo začiatku, tlačidlo nižšie je preňho určené :-).
Ďalšie fotky (nie v zoznamoch)
Kto chce vidieť iba konkrétne fotky a nepotrebuje ich mať uložené v zoznamoch, nech stlačí nižšie.