Natáčanie videoklipov pre TV Šláger, České Budějovice, 18.4.2013
Dostali sme ponuku od TV Šláger prísť si natočiť pár videoklipov a zaúčinkovať v programe: Díky Vám Vovaři. Samozrejme, že sme ponuku nemohli odmietnuť a tak sme si spravili menší výlet do Čiech. Bohužiaľ, po rokoch sa už klipy nedajú dohľadať, ale ak ich náhodou máte, alebo ste ich videli, že ich stále púšťajú, môžete napísať nášmu správcovi webu, poprípade mu ich poslať na e-mail: m.triotopolcanysk@gmail.com
Budeme vám vďační.
Prvé akcie a iné...
Koho zaujíma, ako to vyzeralo zo začiatku, tlačidlo nižšie je preňho určené :-).
Ďalšie fotky (nie v zoznamoch)
Kto chce vidieť iba konkrétne fotky a nepotrebuje ich mať uložené v zoznamoch, nech stlačí nižšie.